Ballina Aktualitet Ibrahimi: Në dhjetor Qeveri e re pa B D I-në (VIDEO)

Ibrahimi: Në dhjetor Qeveri e re pa B D I-në (VIDEO)

Shumicë e re parlamentare pa B D I-në dhe LSDM-në deri në fund të vitit, paralajmëron Zeqirija Ibrahimi nga koalicioni Alternativa-Aleanca për Shqiptarët.

Ibrahimi në Emisionin Debativ në TV Shenja theksoi se numrat e zgjedhjeve lokale kanë lëkundur koalicionin qeveritar. Disa parti pjesëmarrëse në koalicion tashmë janë gati të kalojnë në anën tjetër sipas tij.

Artikulli paraprakPastron tërësisht enët e gjakut dhe iu shpëton nga problemet me hemorroidet, aneminë e sinozitin, kjo është kura me efekte të pabesueshme shëruese për shumë sëmundje
Artikulli tjetërShuhet aktorja e njohur shqiptare (FOTO+EMRI)