Ballina Aktualitet Opinione Dertin e vetëm e kanë si të shpëtojnë nga drejtësia

Dertin e vetëm e kanë si të shpëtojnë nga drejtësia

Arben Zeqiri

Le ta dijnë të gjithë, nuk do të ketë më amnesti për  k r i m  dhe korrupsion, të gjithë do të përgjigjen. Qytetarët kërkojnë drejtësi dhe kthimin e parave që ua kanë vjedhur. Qytetarët janë neveritur nga folklori që mbulonte kriminalitetin. Të gjithë ata që kanë zhvatur qytetarët dhe bizneset, të gjithë ata që kanë vjedhur buxhetin e shtetit, të gjithë ata që kanë zhytur komunat në borxhe, por edhe ata që kanë përndjekur e shkatëruar fate të njerëzve do të përgjigjen.

Artikulli paraprakIsmail Sinani: Për këta që do t’i ndjekin proceset eurointegruese nga opozita, por me çizme n’kamë!
Artikulli tjetërSKËNDER REXHEPI: NËNSHKRIMI IM NUK DO TË QËNDROJË ME TË “LEVICËS” (VIDEO)