Ballina Argëtim VIDEO/ Çifti shkon në dasmë me traktor

VIDEO/ Çifti shkon në dasmë me traktor

Një çift në Rusi ka zgjedhur që të shkojë në ceremoninë e celebrimit me traktor. Videoja me nusen dhe dhëndrin, Alexei dhe Elisabetta është postuar në rrjetet sociale.

Pamjet tregojnë se traktori është i zbukuruar me simbole tradicionale të dasmës. Të sapomartuarit me kostume festive janë ulur në kabinë.

Zgjedhja e transportit ka ardhur për faktin se dhëndri punon si traktorist. /abcnews.al

Artikulli paraprak“Po qaja si fëmijë”, Morena Taraku tregon momentin prekës që i kujtoi të ëmën e ndjerë
Artikulli tjetërNASA, konkursi hapësinor CSA shpall idetë fituese të ushqimit të astronautëve