Ballina Argëtim Kuriozitete Gjarpri në tribunat e stadiumit Filipi i Dytë (VIDEO)

Gjarpri në tribunat e stadiumit Filipi i Dytë (VIDEO)

Ndeshja (Vardari – Skopje) jo vetëm që ishte në qendër të vëmendjes për shkak të fitores së skuadrës së mysafirëve, por edhe për paraqitjen e një gjarpri të madh nën tribunën e stadiumit Filipi i Dytë. Pas reagimit të punëtorëve në stadiumi gjarpër i madh i cili nuk ka paraqitur rrezik për është larguar nga hapësira e stadiumit.

Artikulli paraprakPistoleta celular, shitet vetëm për 500 dollarë
Artikulli tjetërPërplasje mes gazetarëve dhe ministrit Popovski (VIDEO)