Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Metereologët parashikojnë që moti paradite të jetë me re të rralla.

Në mesditë dhe pasdite pritet që moti të jetë më i paqëndrueshëm me shi dhe me stuhi. Temperatura gjatë ditës pritet të jetë nga 17 në 28 gradë celsius.

Nesër parashikohet që moti të jetë i paqëndrueshëm, me stuhi dhe reshje të shiut. /SHENJA/

Artikulli paraprakPërleshje në burg, shqiptarët bëjnë për spital nigerianët
Artikulli tjetërBullgaria shpreson se Kosova s’do të jetë pengesë për asnjë shtet të BE për Samitin e Sofjes