Ballina Argëtim Jetë & Stil Hashim Thaçi gol me volej para finales së Champions League (VIDEO)

Hashim Thaçi gol me volej para finales së Champions League (VIDEO)

Nuk heziton të mbath këpucët për tu zbavitur duke luajtur edhe vetë.

Presidenti Hashim Thaçi nuk harron që herë pas herë të jap ndonjë koment për ngjarjet e sportit.

Për finalen e Champion League, Thaçi ka postuar një status në Facbook.

“Në prag të finales së madhe Liverpool-Real Madrid dhe ceremonisë së hapjes nga e jona Dua Lipa, duke shijuar çaste të këndshme rekreative me kolegë nga Presidenca dhe miq të tjerë”, ka shkruar Thaçi. /gazetametro.net

Artikulli paraprakFacebook kërkon që përdoruesit vetë të dërgojnë foto nudo për ta ndaluar shpërndarjen e tyre
Artikulli tjetërTrefishohet numri i britanikëve që kanë kërkuar shtetësi gjermane