Ballina Argëtim Kuriozitete Rrezikon jetën për disa “like”, i riu shtrihet tek shinat dhe i...

Rrezikon jetën për disa “like”, i riu shtrihet tek shinat dhe i kalon treni sipër (VIDEO)

Ky është momenti shokues kur një i ri shtrihet poshtë shinave të trenit vetëm për të marrë disa “pëlqime” në rrjetet sociale.

Alexey Derbilov, 19 vjeç, u fut në një boshllëk në pistën e stacionit të metrosë Vystavochnaya në Moskë, dhe më pas treni i kalon përsipër.

Shumë komentues e quajtën atë “idiot” pasi rrezikoi jetën vetëm për disa pëlqime në internet.

Policia ruse arrestoi të riun pasi filmimi u postua nga miku i tij në internet.

Artikulli paraprakUjku i parë në Danimarkë pas 200 vitesh vritet në fushë të hapur (VIDEO)
Artikulli tjetërFacebook në krizë: Zuckerberg paralajmëron risinë e radhës