Sherr për parking në Tetovë, tre 24-vjeçarë nga Sellarca e Epërme denoncojnë 32-vjeçarin

Must Read

Dje (19 shkurt), në ora 14 e 45 minuta, 24-vjeçarët me inicialet B.A., A.A. dhe N.A., të tre nga Sellarca e Epërme, kanë denoncuar se një ditë më parë, rreth orës 21 e 30 minuta, në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, kanë qenë të sulmuar fizikisht nga 32-vjeçari D.D. i cili ka qenë me disa persona të tjerë.

Shkaku për këtë sulm fizik ka qenë zënka verbale lidhur me parkimin e veturave të tyre.

Punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Shqiptarja e parë nga Kosova që kandidon në zgjedhjet parlamentare në Gjermani

Dafina Berisha është shqiptarja e parë që do të kandidojë për zgjedhjet e ardhshme në Bundestagun e Gjermanisë. Lajmin e...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img