E hënë, 27 Shtator, 2021

SHKASH “Xheladin Zeqiri”-Tetovë: Lamtumirë DONI!

Must Read

Lamtumirë DONI!
Nuk mundemi ta besojmë se më nuk do të jesh në mesin tonë. Lajmi i sotshëm na trishtoi dhe mërziti pa masë.
Ti ishe shembulli më i mirë i një djali që respektonte shumë, përçonte dashuri dhe punonte pa u lodhur.

Ishe engjull në këtë botë dhe do jesh engjull në parajsë.
Çdoherë do të mbetesh në kujtimet dhe zemrat e çdo anëtari të “Xheladin Zeqirit’.
Ky është vendim i ZOTIT dhe ne duhet ta pranojmë.
Të qoftë dheu i lehtë Doni ynë i dashur! 🖤

Sot u nda nga jeta vëllau ynë Hedon Zejneli.
Kujtimi për ty do të mbetet i përjetshëm për Ballistët!
Shprehim ngushëllimet tona të sinqerta për familjen dhe shoqërinë! Prehu në paqe Doni 🙏🏻


- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img