Ballina Kronika Po peshkonte me gjenerator, por ra në kontakt me rrymën elektrike, humb...

Po peshkonte me gjenerator, por ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën i riu në Bulqizë

Një 30-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme pasi teksa peshkonte me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka humbur jetën.

Ngjarja sipas policisë, ka ndodhur në orën 17:30 në lumin e fshatit Sofraçan të Bulqizës.

“Rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi K.K., rreth 30 vjeç, duke peshkuar, dyshohet me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./vizionplus.tv