Ballina Argëtim Jetë & Stil Aktori i famshëm çon me pushime në Hauai 500 personat e stafit

Aktori i famshëm çon me pushime në Hauai 500 personat e stafit

Aktori i famshëm Ben Affleck njihet për zemërgjerësinë e thjeshtësinë e tij. Duket se pas përfundimit të xhirimeve të filmit të tij më të ri “Triple Frontier”, 45-vjeçari vendosi të çojë të gjithë skuadrën me pushime.

Me një staf prej 500 vetash ai dhe e dashura e tij u nisën për në Hauai ku çdo gjë është e paguar dhe ka festë në çdo orë. Kjo është dhurata më e bukur që një shef mund t’i bëjë stafit të tij dhe ky veprim i Affleck ka tërhequr vëmendjen e medias.

Megjithëse është në një udhëtim argëtues me punëtorët e tij, Ben Affleck e kishte mendjen vetëm tek e dashura, Lindsay Shookus dhe nuk i’a ndante sytë në asnjë moment. Duke se dashuria i’a ka marrë mend aktorit hollivudian./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews