Ballina Aktualitet Lajme Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)

Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)

Moti i lig përsëri ka kapluar sot Shkupin. Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste. Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh matierale.

PAMJE APOKALIPTIKE NGA SERBIA:

Artikulli paraprakNuhiu: Akuzat e ASH-së për kuadrot e SPB-së, qëllime politike
Artikulli tjetërKATAKLIZMA/MOTI I KEQ QË NUK MBAHET MEND SHKAKTON KAOS NË SERBI: Ja pamjet apokaliptike! (VIDEO+FOTO)