Ballina Kronika 65-vjeçari nga Tetova kapet duke vjedhur në Gostivar

65-vjeçari nga Tetova kapet duke vjedhur në Gostivar

Foto ilustruese

Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (16 nëntor), në ora 09:10 e kanë a rr e s t u a r  65-vjeçarin S.H. nga Tetova, nën  d y sh i m i n  se të njëjtën ditë, rreth orës 08:30, në Tregun e Madh të Gostivarit, ka tentuar të vjedh para nga një shitës në treg. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, njofton SPB-Tetovë

Video bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakItali – Breshër si gurë në Niscemi të Siçilisë. Kryebashkiaku mbyll shkollat (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërBernabeu i ri inaugurohet vitin e ardhshëm, por të ardhurat nuk do vijnë vetëm nga futbolli