Ballina Aktualitet Ekonomi LIVE ARTI I FINANCËS – ÇËSHTJA E EMRIT DHE EFEKTET EKONOMIKE (VIDEO)

LIVE ARTI I FINANCËS – ÇËSHTJA E EMRIT DHE EFEKTET EKONOMIKE (VIDEO)

LIVE ARTI I FINANCËS – ÇËSHTJA E EMRIT DHE EFEKTET EKONOMIKE:

Artikulli paraprakIvanov: Marrëveshja me Greqinë, e dëmshme. Nuk e firmos!
Artikulli tjetërTakimi Trump-Kim dhe manovrat ushtarake në Korenë e Jugut