Ballina Argëtim Showbiz “Kam X6 dhe letra angleze, martohu me mua”, këngëtarja shqiptare i kthehet...

“Kam X6 dhe letra angleze, martohu me mua”, këngëtarja shqiptare i kthehet keq admiruesit të saj

Ajo njihet jo vetëm si këngëtare por edhe si një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar

Siç dihet këngëtarja prej kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me një djalë, identitetin e të cilit ende nuk e ka zbuluar.

Së fundmi Xhesika u bë pjesë e opsionit të ri në Instagram, ku mund t’i përgjigjet pyetjeve që fansat kanë për të.

Ndër shumë pyetje një djalë i ka propozuar për martesë bukuroshes bjonde dhe i ka treguar se duhet të martohet me të pasi ka X6 dhe letra angleze.

“Po ndonjë litar me var veten ke?”, ja ka kthyer Xhesika me ironi, duke e hedhur kështu poshtë propozimin tij.

Artikulli paraprakBima e cila për 15 ditë, shëron të gjitha llojet e tumoreve
Artikulli tjetërStudimi/ 65 % e shqiptarëve nuk kanë para për pushime