Ballina Kronika Digjet një shtëpi në Dobrosht të Tetovës

Digjet një shtëpi në Dobrosht të Tetovës

Sot, rreth orës 4 të mëngjesit, në fshatin Dobrosht të Tetovës është kapluar nga zjarri shtëpia në pronësi të I.T.(59), me ç’rast është djegur kati i parë i shtëpisë, garazhi dhe një makinë e tipit ‘Ford Fokus’ që ishte parkuar në garazh.

Persona të lënduar nuk ka dhe zjarri është shuar nga ekipi i zjarrfikësve.

Artikulli paraprakRrokullisja e autobusit nga Maqedonia në Serbi, shoferin e kishte zënë gjumi (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërDigjet një shtëpi në Nerez të Epërm