Ballina Kronika Digjet një shtëpi në Nerez të Epërm

Digjet një shtëpi në Nerez të Epërm

Me 16 dhjetor 2018, rreth orës 2 të mëngjesit, në fshatin Nerezi i Epërm të Shkupit është kapluar nga zjarri një shtëpi uikendi e pronarit D.I.(69)

Persona të plagosur nuk ka dhe zjarri është shuar nga ana e ekipit të zjarrfiksëve.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rastit.

Artikulli paraprakDigjet një shtëpi në Dobrosht të Tetovës
Artikulli tjetërAksident në Cyrih, në mesin e viktimave edhe dy shqiptarë (FOTO+VIDEO)