Ballina Aktualitet Protesta e studentëve/Rama në ERtv, kurse Arlind Rusto i përgjigjet në ARtv...

Protesta e studentëve/Rama në ERtv, kurse Arlind Rusto i përgjigjet në ARtv (VIDEO)

Pergjigja ime per Kryeministrin e vendit, z.Edi Rama, ne mejdanin social ,sic ai deshironte lidhur me protesten e studenteve, LIVE nga #ARTV 🙂
Na ndiqni!

Artikulli paraprakIncidenti në Protestën e Studentëve, profesorët Jani Marka dhe Arlind Qori të ftuar në Ora News
Artikulli tjetërKrye-i-paafti me karrema ne dorë