Ballina Aktualitet Lajme Ky është postim i publikuar pak çaste para aksidentit (FOTO+VIDEO)

Ky është postim i publikuar pak çaste para aksidentit (FOTO+VIDEO)

“Ky është postim i publikuar pak çaste para aksidentit nga njëri nga viktimat e aksidentit të sotëm…. Sa dhimbje”, shkruan Anita Latifi

Artikulli paraprakAdministratorë dhe studentë janë udhëtarët e autobusëve të “Durmo Tours” (FOTO+VIDEO)
Artikulli tjetërDy ditë zie në Maqedoninë e Veriut për viktimat e aksidentit rrugor