Ballina Aktualitet Lajme Sela: E kemi obligim moral të mbështesim një kandidat shqiptar (VIDEO)

Sela: E kemi obligim moral të mbështesim një kandidat shqiptar (VIDEO)

Opozita shqiptare do të mbështesë ish ambasadorin Blerim Reka si kandidat për president. Reka i cili njoftoi kandidaturën e tij si i pavarur, mbështetjen e partive opozitare shqiptare, Lëvizja Besa dhe Aleanca për Shqiptarët do të ketë edhe në grumbullimin e nënshkrimeve të nevojshme për kandidaturë. Kreu i ASH-së, ZIadin Sela theksoi se marrëveshja me opozitën ka për qëllim që shqiptarët të mos i bëj thjeshtë votues, por vendimmarrës, raporton Alsat.

Artikulli paraprakTakimi Trump-Kim përfundon pa marrëveshje
Artikulli tjetër800 euro për një milion klikime, këngëtarja shqiptare publikon mesazhet