Ballina Aktualitet Lajme Pendarovski: 24 orë më ndjek një shërbim sekret i afërt me opozitën...

Pendarovski: 24 orë më ndjek një shërbim sekret i afërt me opozitën (VIDEO)

Kandidati për president i partive në pushtet, Stevo Pendarovski ka theksuar se ai dhe familja e tij po ndiqen 24 orë nga një shërbim sekret i afërt me partinë më të madhe opozitare. Ai këtë e ka theksuar në një intervistë për 1TV.

Sipas tij, tanimë 10 ditë po publikohen fotografi nga lokacionet ku ai lëvizë. “Kjo është vetëm një sinjal, rreth asaj se sip o ecën fushata për presidentin, por do të jetë edhe më e pistë. Mbetjet e regjimit nuk guxojnë të tolerohen, kjo është punë e institucioneve”, theksoi Pendarovski. (INA)

Artikulli paraprakTetovari Liridon Aliti doktoron në Universitetin e Kopenhagës (FOTO)
Artikulli tjetërGruaja lind foshnjën me ngjyrë, fajin ja vë burrit: Ke pirë shumë kafe