Ballina Aktualitet Lajme Ariu shfaqet në Bogovinë të Tetovës, alarm për banorët të bëjnë kujdes...

Ariu shfaqet në Bogovinë të Tetovës, alarm për banorët të bëjnë kujdes (VIDEO)

Një ari eshte inçizuar nga disa banore te Bogovines ku shihet ne mal një Arushë e cila nuk ishte edhe aq e madhe por ishte afer shtepive..

Banoret paralajmerohen qe te kene kujdes maksimal derisa te kapet arrusha.

Kjo nje rast tjeter ku edhe ne Prizren eshte poashtu nje arrushe ku organet kompetente kane marre nje inciative per vr.asjen e saj.

Ja edhe video:

Artikulli paraprakEnde i paqartë fati i qindra administratorëve që rrijnë në shtëpi dhe marrin rroga?!
Artikulli tjetërHalil Kastrati sot dhuroi 2 shtëpi dhe një banesë në Maqedoninë e Veriut