Ballina Aktualitet Lajme Lajm pikëllimi

Lajm pikëllimi

Lajm Pikëllimi

Vëllau, familjari, shoku jonë, Berat Jahja, në moshën 36 vjeçare u nda nga kjo botë pas një sulmi në zemër. I ndjeri, ndërroi jetë në Amrisvil të Zvicrës mëngjesin e ditës së Shtunë.

Varrimi bëhet ditën e Enjte (16 Maj) pas namazit të drekës, që do të falet në xhaminë Gam-Gam në Tetovë.

Artikulli paraprakNjë prej pesë personave që humbën jetën në aksidentin e mbrëmshëm është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij (Foto)
Artikulli tjetërMjeku shqiptar nga Gostivari doktoroi me notë 10 në Shkup, tani bëhet docent