Ballina Kronika Tentim për rrëm*bimin e 11 vjeçares në Tetovë, policia kap autorët

Tentim për rrëm*bimin e 11 vjeçares në Tetovë, policia kap autorët

Policia e Tetovës ka ngritur kallëzime pen*ale ndaj tre personave për tentim rrëm*bimi. Bëhet fjalë për tre persona të moshave 17, 19 dhe 13 vjeç, që janë nga fshati Llërcë i Tetovës të cilët ngarkohen me aku*zën “tentim për grab*itje”, thekson komunikata e Ministrisë së Brendshme.

Ata më 14 prill të këtij viti, rreth orës 19.00, kanë tentuar që 11 vjeçaren ta fusin në makinën e tyre, por ajo ka arritur që të ikë.

Artikulli paraprak“Fshesa” e Zaevit filloi nga Gostivari!
Artikulli tjetër“Fshesa” e Zaevit, Memedi: RDK-ja nuk del nga qeveria (VIDEO)