Ballina Kronika Vihen pas hekurave 25-vjeçari nga Tetova dhe 26-vjeçari nga Kamjani

Vihen pas hekurave 25-vjeçari nga Tetova dhe 26-vjeçari nga Kamjani

Më datë 18 qershor, rreth orës 00 e 20 minuta nga liria janë privuar, 25-vjeçari A.Sh. nga Tetova dhe bashkudhëtari 26-vjeçari Z.I. nga fshati Kamjan.

Gjatë kontrollit të veturës “Golf” me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar A.Sh., janë gjetur mari*juanë dhe gjësende me mbetje të kok*ainës.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.

Artikulli paraprakAksident i rëndë në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të Zhelinës (Foto)
Artikulli tjetërRROKULLISET NJË KAMION NË AUTOSTRADËN TETOVË-SHKUP