Ballina Kronika VIDEO LAJM/ Aksident i frikshëm në Kukës, Benzi ‘fluturon’ në ajër dhe...

VIDEO LAJM/ Aksident i frikshëm në Kukës, Benzi ‘fluturon’ në ajër dhe merr para gjithçka

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së enjtes në Kukës.

Report Tv ka siguruar pamjet e momentit kur makina humb kontrollin dhe pasi hipën mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun e qytetit.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar, vetëm shoferi i mjetit ka mbetur i tro^nditur lehtë.

Makina e përfshirë në këtë aksident është ‘tip’ Benz. Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë dhe humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit.Artikulli paraprakTrump habitet: Gjermania trajtohet më mirë nga tregjet financiare?
Artikulli tjetërStudimi që parashikon v d e k j e n me saktësi të frikshme