Ballina Argëtim “Mendime të egra”- Juristja seksi nxjerr në pah format bombastike me të...

“Mendime të egra”- Juristja seksi nxjerr në pah format bombastike me të brendshme, “çmendet” rrjeti nga fotot hot të saj (FOTO)

Redona Koçi ka shumë ndjekës në rrjetet e saj sociale.

Dhe juristja seksi di sesi të kënaqë fansat e saj.

Pas fotove të nxehta për Shën Valentin, ku lëkura e saj takohej me të kuqen e zjarrtë, Redona ka provokuar sërish.

Juristja publikoi disa imazhe me të brendshme, ku në plan të parë ishin format e saj bombastike trupore.

Ajo duket shumë joshëse me të brendshmet e zeza ndërsa në përshkrimin e fotove shkruan: “Mendime të egra.”