Ballina Argëtim Showbiz Eni Koçi bën dedikimin e ëmbël për Gretën: Shoqja ime më e...

Eni Koçi bën dedikimin e ëmbël për Gretën: Shoqja ime më e mirë

Motrat e famshme, Greta dhe Eni Koçi kanë treguar shpeshherë se gëzojnë një raport shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Së fundmi, Eni ka udhëtuar drejt Austrisë, ku Greta është zhvendosur prej kohësh pranë personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Eni ka ndarë një fotografi me të motrën në Instagram, krahas së cilës ka shkruar: “E ku ka si motra…? Me shoqen time më të mirë.” Kujtojmë që Greta përflitet se tashmë e ka zyrtarizuar marrëdhënien dhe në fejesë. Madje, ajo është parë dhe me unazë në gisht.

Nga ana tjetër, Eni po shijon marrëdhënien e saj prej vitesh me artistin nga Kosova, Genc Prelvukaj./abcnews.al

Artikulli paraprakLIVE/Ku ishte Kastriot RexhepI dy ditë? Kush e bindi ta ndryshojë qëndrimin? (VIDEO)
Artikulli tjetër53-vjeçari bën 120 km me biçikletë për të krijuar imazhin e një burri në hartë