Ballina Aktualitet LIVE/Ku ishte Kastriot RexhepI dy ditë? Kush e bindi ta ndryshojë qëndrimin?...

LIVE/Ku ishte Kastriot RexhepI dy ditë? Kush e bindi ta ndryshojë qëndrimin? (VIDEO)

Ku ishte Kastriot RexhepI dy ditë? Kush e bindi ta ndryshojë qëndrimin.

Deputeti Kastriot Rexhepi, do të paraqitet sot para mediave, per të folur në lidhje me ‘zhdukjen’ e tij, ditën kur në vend pritej të votohej mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Zaev, shkruan Alsat.

Në një prononcim për Alsat, Rexhepi, e ka konfirmuar paraqitjen e tij në orën 11:30 në Kuvend.

Ai pritet të tregojë qëndrimin e tij të tanishëm në lidhje me gjendjen aktuale politike në vend, derisa, tashmë vec është përjashtuar nga Lëvizja Besa, parti kjo në të cilën ishte si deputet.

Artikulli paraprak107-vjeçarja nga Tetova: Më herët kam jetuar në skamje, po tani pa nipërit dhe mbesat më e varfër se kurrë
Artikulli tjetërEni Koçi bën dedikimin e ëmbël për Gretën: Shoqja ime më e mirë