Ballina Kronika INCIDENT NË TETOVË/ Arrestohen 3 persona

INCIDENT NË TETOVË/ Arrestohen 3 persona

Me datë 14.11.2021, në ora 01.20 në rrugën “29 Nëntori” në Tetovë, zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë kanë arrestuar personat me inicialet E.K. (29 vjeç), G.K. (18 vjeç) dhe N.K. (37 vjeç), të gjithë nga Tetova, pasi kanë rrahur personin me inicialet J.M. nga Tetova. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ngrihet një kallëzim përkatës.

Video bonus:

Artikulli paraprakZgjedhjet në Bullgari, një grua e hëngri fletën e votimit në vend që ta fuste në kuti
Artikulli tjetër107-vjeçarja nga Tetova: Më herët kam jetuar në skamje, po tani pa nipërit dhe mbesat më e varfër se kurrë