Ballina Aktualitet Aleanca për Shqiptarët, shpresë e vetme për të ardhmen. Mirë se erdhe...

Aleanca për Shqiptarët, shpresë e vetme për të ardhmen. Mirë se erdhe zonja Hanife Asani!

Hanife Asani ka lindur më 03.01.1975 në fsh.Pershefcë, Shkollën e mesme të mjekësise e ka përfunduar në Tetovë, ndërsa Fakultetin e Stomatologjisë në Tiranë, në vitin 1999.

Për 4 vite ka punuar si stomatologe në Spitalin e Tetovës, reparti i fëmijëve, ndërsa 4 vite ka qenë e angazhuar si asistente në lëndën e Morfologjisë së dhëmbit dhe semundje të dhëmbit Paraklinike, në Universitetin e Tetovës, ku njëkohësisht ka ndjekur dhe përfunduar provimet e ShPU-së (master).

Aktualisht punon si stomatologe në Klinikën Stomatologjike “Sara Dent” në Tetovë.

Artikulli paraprakPolicia italiane ndjek si në filma makinën me targa shqiptare, arratisen pesë persona. Dyshohet se janë…
Artikulli tjetërRa pre e mashtrimit, 40-vjeçarja denoncon pronarin e sallonit të mobiljeve nga një fshat i Tetovës