Ballina Kronika Ngjarje e rëndë në Maqedoni: Një i ri përdhunoi 63-vjeçaren, tjetri ia...

Ngjarje e rëndë në Maqedoni: Një i ri përdhunoi 63-vjeçaren, tjetri ia lëshoi shtëpinë ​​dhe e shikoi live ngjarjen!

Një 33-vjeçar nga Prilepi dhe një bashkëqytetar i tij i moshës 52-vjeçe janë arrestuar për shkak se më i riu përdhunoi një grua të moshës 63 vjeçe në shtëpinë e të arrestuarit të dytë, i cilii ka shikuar ngjarjen, njofton policia.

Me datë 28.12.2022, në ora 17:50 në Prilep, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor i Prilepit kanë privuar nga liria personat e moshës 33 dhe 52 vjeçare, të dy nga Prilepi. 33-vjeçari dyshohet se gjatë ditës ka përdhunuar një grua 63-vjeçare nga Prilepi, ndërsa 52-vjeçari ka lejuar që kjo të ndodh në shtëpinë e tij ndaj një gruaje që e njihte që më parë.

Ata janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzimi përkatës.

Video bonus:

Video bonus:

 

Artikulli paraprakTetovari përfundon pas hekurave, iu gjetën dy thasë me cigare
Artikulli tjetërVIDEO/Pas Vitit të Ri “Grupi i Zjarrit” do të zdirgjet në terren për t`i “çjerrë maskën” BDI-së: Ka realizuar vetëm 1,2 përqind të premtimeve