Ballina Kronika Goditi me shkelm në bark bashkëjetuesen shtatzënë duke i shkaktuar abort, pranga...

Goditi me shkelm në bark bashkëjetuesen shtatzënë duke i shkaktuar abort, pranga 56 vjeçarit në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 56-vjeçar është vënë në pranga pasi ka goditur me shkelm në bark bashkëjetuesen e tij shtatzënë.

Sipas policisë për shkak të goditjes e dhunuara ka abortuar fëmijën në muajin e dytë.

I arrestuari në lidhje me këtë ngjarje është 56 vjeçari nga fshati Drithas, Maliq, cili dyshohet se ka goditur me shkelm në bark, bashkëjetuesen e tij e cila për pasojë ka abortuar fetusin 2-muajsh dhe ndodhet në maternitetin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Korçë, për veprime të mëtejshme./abcnews.al

Artikulli paraprakPanik në Karolinën e Veriut, pamje nga momenti kur tornado merr para çdo gjë (VIDEO)
Artikulli tjetërTë paktën 64 të burgosur në pritje të ekzekutimit në Arabinë Saudite