Ballina Kronika PAMJE TË RËNDA/Aksident në Prizren, makina përplas këmbësorin në vijat e bardha...

PAMJE TË RËNDA/Aksident në Prizren, makina përplas këmbësorin në vijat e bardha (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Prizrenit.

Në këtë rast, një këmbësor është goditur nga vetura duke kaluar në vijat e bardha.

Këmbësori është në gjendje të rëndë duke u trajtur në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tetova News (@tetovanews)

Rasti është konfirmuar edhe nga policia e Kosovës.

Pamjet e rënda të aksidentit janë publikuar në rrjetet sociale.

@tn.lajmelokale
@tetovanews