Ballina Aktualitet Lajme Alarm në Hotël, Likovë, Kumanovë/Personi i humbur po kërkohet edhe me dron!...

Alarm në Hotël, Likovë, Kumanovë/Personi i humbur po kërkohet edhe me dron! (VIDEO+FOTO)

Kërkohet Haxhi Qazim Ameti, 79 vjeç, nga fshati Hotël i Komunës së Likovës. Haxhiu ka demencë dhe nuk di orientim, është njoftimi nga faqja Fshati Hotël në facebook dhe kërkohet edhe ndihma e të gjithë banorëve të fshatit dhe rajonit.Madje i moshuari po kërkohet edhe me dron, transmeton TetovaNews

NJOFTIM PER MOBILIZIM
Te nderuar vendas ju njoftojm se kemi nevoj per ndihme ne gjetjen e bashkevendasit tone te humbur.
Per hire te kerkimit me efikas ju ftojm te gjithe juve qe keni mundesi per kerkom, te takohemi te gjithe ora 12:30 te xhamija e eperme dhe nga aty do ti merni udhezimet se si dhe ku do te kerkohet. Momentalisht jane nje grup ne kerkim, mirpo sa me shume me mire.
Allahu ju shperblefte te gjitheve per cfardo ndihme qe mund te ofroni. Edhe nje dron mund te jete i mireseardhur.

LAJMI I FUNDIT:

@tn.lajmelokale
@tetovanews