Ballina Kronika Humbi betejën me kancerin, këngëtarja virale në TikTok ndahet nga jeta në...

Humbi betejën me kancerin, këngëtarja virale në TikTok ndahet nga jeta në moshën 31-vjeçare (VIDEO)

E njohur me emrin e saj artistik Cat Janice, këngëtarja 31-vjeçare dhe nënë e një djali 7-vjeçar, ka vdekur pas një beteje me kancerin.

Familja e saj i ka dhënë lamtumirën me një postim në llogarinë e saj në Instagram, duke kujtuar se cila ishte dëshira e saj e fundit: “Që këngët e saj dhe të ardhurat prej tyre të bëhen trashëgimia që do të mbështesë financiarisht djalin që lë pas”.

“Këtë mëngjes, nga shtëpia e saj e fëmijërisë, e rrethuar nga familja e saj e dashur, Katerina kaloi paqësisht në dritën dhe dashurinë e krijuesit të saj qiellor. Ne do të jemi përjetësisht mirënjohës për dashurinë që Katerina dhe familja jonë kanë marrë gjatë muajve të fundit. Cat e pa muzikën e saj të arrinte në vende që nuk e priste kurrë dhe tani prehet në paqe duke e ditur se ju do të vazhdoni të kujdeseni për djalin e saj përmes muzikës së saj. Kjo nuk është e mundur pa ty”, kanë shkruar familjarët e saj duke njoftuar vdekjen e 31-vjeçares.

@cat.janice Thank you for loving me. Im praying a miracle makes me through this but I think im being called Home. My last joy would be if you pre saved my song “Dance You Outta My Head” in my bio and streamed it because all proceeds go straight to my 7 year old boy im leaving behind. Please please share this, I need to leave this with him. If there is anything you need to know, is that the only opinion of yourself is your opinion. Love yourself and be gentle with others. I hope to make it through this but if not, to all a good night. #cancer #songwriter ♬ Dance You Outta My Head – Cat Janice

@tn.lajmelokale
@tetovanews