Ballina Aktualitet Lajme MICKOSKI TANI DO TË TAKOJ IVANOVIN, PASTAJ SHKON TEK ZAEV

MICKOSKI TANI DO TË TAKOJ IVANOVIN, PASTAJ SHKON TEK ZAEV

Pas pres-konferencës së kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ku takoi takim uregjent me presidetin Gjorge Ivanov dhe kryeministrin Zoran Zaev, i njejti menjëherë është nisur drejt presidentit Ivanov.

Ndërsa pas takimit me Ivanov, në ora 14.30, Mickoski do të takojë edhe kryeministrin Zaev në Qeveri./tv21/

Artikulli paraprakVeseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh
Artikulli tjetërItali, Savona: Nuk ka plan B për daljen nga eurozona