Ballina Argëtim Çmenduri në Katar, Jennifer Lopez merr 2 milionë dollarë për 20 minuta...

Çmenduri në Katar, Jennifer Lopez merr 2 milionë dollarë për 20 minuta koncert (VIDEO)

Duket se “dashuria” për Jennifer Lopez kushton dhe madje shumë shtrenjtë.

Së fundmi diva ka marrë 2 milionë dollarë për vetëm 20 minuta që ka kënduar në hapjen e qendrës tregtare super luksoze në Katar.

Veç kësaj 49-vjeçarja ka marrë edhe 1 milionë dollarë shpenzime në këtë qendër, pa përfshirë edhe shpenzimet për avionët privatë për këngëtaren.

Gjithashtu JLO bisedon me turmën në lidhje me të drejtat e grave, një çështje e madhe dhe e shumëdebatuar në këtë vend.

Artikulli paraprakVetëvendosje publikon skenarin e takimit Thaçi-Putin, përmes një videoje
Artikulli tjetërInspektori i shërbimit sekret: Gruevski ka ikur me pasaportë serbe! (FOTO)