Ballina Aktualitet Lajme Një tërmet i vogël lëkundi Maqedoninë e Veriut

Një tërmet i vogël lëkundi Maqedoninë e Veriut

Tërmet me përmasa prej 2.5 gradë ka pasur sot në Konjare të Mesme.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Konjaren e Mesme ose 26 kilometra larg nga Shkupi.

Tërmeti ishte me thellësi prej 5 kilometra dhe ka ndodhur sot pas orës 13:00./Telegrafi/

Artikulli paraprakTrump dhe Erdogan bisedojnë për Sirinë
Artikulli tjetërMinistria greke – MPJ-së ruse: Marrëveshja e Prespës është model i njohur ndërkombëtar