Ballina Kronika Bariu filmon me celular… (VIDEO

Bariu filmon me celular… (VIDEO

Bariu Mikail Dural fimoi atë që ia mori jetën ndërkohë që po konfliktohej me familjarët e tjerë për vendin ku do të kullosnin bagëtitë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Karaman të Turqisë.

Ndërkohë që po konfliktohej me disa banorë të zonës, Mikaili kishte hapur kamerën e telefonin, por në atë moment mbërrin në vendin e ngjarjes 43 vjeçari Bekir K., i cili qëllon me çifte në drejtim të tij.

E gjithë situata është filmuar dhe pamjet po shpërndahen gjerësisht në rrjetet sociale.

Artikulli paraprakE pabesueshme, zhytësi përfundon në gojën e balenës, por… (Video)
Artikulli tjetërPamje të lemerishme nga rrëzimi i aeroplanit në Kolumbi (VIDEO)