Ballina Aktualitet Lajme Muhamed Zekiri përgjigjet: Port(Halet) e BDI-se shofin endrra me sy qel

Muhamed Zekiri përgjigjet: Port(Halet) e BDI-se shofin endrra me sy qel

Nënkryetari i LSDM, Muhamed Zekiri i është përgjigjur me një koment një lajmi të publikuar nga TetovaSot se ai nga LSDM kalon në Aleancën për Shqiptarët.

“Port(Halet) e BDI-se shofin endrra me sy qel posaqerisht tetovasot …”, ka shkruar Zekiri, i cili së fundi ka nisur një betejë politike me BDI-në si partnere koalicioni.

Artikulli paraprak(VIDEO) DETAJE NGA INCIDENTI TRAGJIK NË SHISHOVË
Artikulli tjetërSHQIPTARËT DHE ZGJEDHJET PRESIDENCIALE