Ballina Aktualitet Lajme Violetë Kukaj publikon këngën dedikuar Hamëz Jasharit (VIDEO)

Violetë Kukaj publikon këngën dedikuar Hamëz Jasharit (VIDEO)

Violetë Kukaj ka publikuar projektin e ri dedikuar Hamëz Jasharit, vëllai i heroit legjendar Adem Jashari, njofton Klan Kosova.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Rexhep Hasani ndërkaq muzikën e punoi Naim Gjoshi.

Ky projekt qëllimisht u lëshua sot pasi nis Epopeja e UÇK-së.

Artikulli paraprakPranga 30-vjeçarit nga Llërca në pikën kufitare të Bogorodicës
Artikulli tjetërTrump nis “luftë tregtare” me Indinë dhe Turqinë