Ballina Kronika Maqedoni e Veriut: Babai përdori thikën kundër djalit

Maqedoni e Veriut: Babai përdori thikën kundër djalit

Më datë 11.04.2019 në ora 19 e 05 minuta në Stacionin policor në Koçan, nga Qendra shëndetësore e Koçanit kanë lajmëruar se tek ata është dërguar me plagë 39 vjeçari M.G.

Të njëjtën ditë, rreth orës 18 e 45 minuta pas një zënke verbale në shtëpinë e tyre, L.G. (58) me thikë i ka shkaktuar dëmtime djalit të tij M.G. pas ndihmës së ofruar në spitalin e Koçanit, ai është transferuar në Kompelksin e klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, transmeton Gazeta Lajm.

Policia ka kryer hetime në vendin e ngjarjes, kurse L.G. është arrestuar.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Një person ka humbur jetën dhe shtatë të lënduar në një aksident në Kosovë (VIDEO)
Artikulli tjetërFatime Fetai feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo (FOTO)