Ballina Argëtim Fatime Fetai feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo (FOTO)

Fatime Fetai feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo (FOTO)

Prokurorja publike Fatime Fetai, dje festoi ditëlindjen e saj duke mbushur 34 vite bashkë me familjen e saj dhe miqtë e ngushtë.

Kryeredaktori i TV 24, Ognjen Janevski, në profilin e tij në Facebook ka publikuar foto me Fatime Fetain, e cila për ditëlindjen e saj nga miqtë mori një tortë te bukur.

Ajo ishte veshur me një fustan të shkurtër blu, ku dukej ne super forme.

Prokurorja Fetai gjithmone tërhqe vemendjen me stilin e saj klasik, por kesaj radhe ajo kishte vendosur te kap variant me te guximshem te modes,ngjyra pranvera dhe ka marre shume komplimente per dukejn e saj./ transmeton tetova1

Prezent ishte edhe Katica Janeva, e cila zgjodhi një fustan të zi të gjatë me një shtresë argjendi.

Fetai gjithmonë zgjedh copa nga moda e fundit dhe e di se si të duken të shkëlqyera. Në të vërtetë, secila nga botimet e saj deri më tani ka qenë e kësaj bote, elegante dhe tërheqëse, dhe këtë herë ishte.

Flokët e saj të njohura të zeza, tani mban një hairstyle të shkurtër, e cila goditet gjithashtu me gungat sezonale dhe të rrepta nga e cila ajo nuk heq dorë.

Artikulli paraprakMaqedoni e Veriut: Babai përdori thikën kundër djalit
Artikulli tjetërPromovohet libri i Emin Azemit: “Bllaca, dhimbja e lirisë”