Ballina Aktualitet Lajme Njihuni me super makinën e transformuar në një… tank (VIDEO)

Njihuni me super makinën e transformuar në një… tank (VIDEO)

Një mekanik rus zëvendësoi rrotat e Bentley-t me disa zinxhirë, duke krijuar një makinë të frikshme që e quajnë ‘Ultratank’.

Në një video të titulluar “Bentley Ultratank” shihet se si makina ecën dhe kalon pengesat pa asnjë vështirësi.

Makina duket si një bishë e vërtetë. (TemA)

Artikulli paraprakE paralizuan me lëng dhe i vodhën 60 mijë euro, ndalohen autorët që e futën në kurth
Artikulli tjetërHumbin dy vajza në Çair