Ballina Kronika Piu ujë të ftohtë pas ndeshjes, jep shpirt futbollisti 27-vjeçar

Piu ujë të ftohtë pas ndeshjes, jep shpirt futbollisti 27-vjeçar

Duket e çuditshme por një gotë uji i ftohtë i ka marrë jetën një futbollisti në Peru.

27-vjeçari Ludvin Florez Nole, që angazhohej në futbollin amator pasi ka përfunduar një ndeshje ka shkuar në shtëpi dhe ka pirë ujë të ftohtë, duke ngelur i vdekur në vend.

Sipas mjekëve shkak i vdekjes së futbollistit është bërë një anomali e rrallë në zemër që është shkaktuar nga konsumimi i ujit të ftohtë, i cili ka ndryshuar rrahjet e zemrës, gjë kjo e hasur shumë rrallë./e.k-Dritare.net

Artikulli paraprakSpasovski: Ja indikacionet që kemi se përse ndodhi përleshja në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë
Artikulli tjetërTë gjihë akuzat do të rëndojnë mbi vëllain e Loredanës