Ballina Argëtim U njohën në xhirime, Jonida Vokshi zbulon të dashurin: Do martohemi së...

U njohën në xhirime, Jonida Vokshi zbulon të dashurin: Do martohemi së shpejti

Aktorja Jonida Vokshit ka rrëfyer sot në Xing me Ermalin se është një lidhje me producentin Besnik Krapi dhe se së shpejti do të martohen.

Gjithashtu Jonida ka treguar pjesë nga jeta e saj, prej të cilës mediat rozë nuk kanë mundur të zbulojnë asgjë.

Jonida tregoi se me partnerin e saj u njohën në xhirimet e serialit kosovar “O sa mirë”, ku të dy kanë qenë pjesë e kastës së aktorëve.

“Unë me Besnikun jam njohur tek seriali ‘O sa mirë’ pasi ishim të dy pjesë e kastit. Ishim në fillim miq dhe duke u njohur, duke kaluar kohë bashkë, u dashuruam. Ishte si dashuri me shikim të parë pasi kishte një lloj shkëndije. Do bëjmë dasmë, do kërcejmë”, u shpreh Jonida./e.k-Dritare.net

 

 

Artikulli paraprakRritja e konsumit global të mishit po sjell përfitime të habitshme
Artikulli tjetërEurovision: Islanda shfaq flamurin e Palestinës në Izrael, shkakton reagime në publik (VIDEO)