Ballina Showbiz Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj.

Këngëtarja 27-vjeçarja është renditur në listën e njerëzve të pasur në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga album i saj si dhe nga kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

Artikulli paraprakNë rrugën për tek Banja e Tetovës gjendet i shtrirë një person i …
Artikulli tjetër7 jetë të humbura nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit (VIDEO)