Ballina Kronika Tetovë, makina përplas një shkupjan dhe një tetovar

Tetovë, makina përplas një shkupjan dhe një tetovar

Më datë 9 korrik, rreth orës 16 e 40 minuta, në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, personi B.H. (50) nga Tetova duke drejtuar veturën e tipit “Opel Vektra”, me targa të Tetovës, ka aksidentuar këmbësoret S.M.(20) nga Shkupi dhe R.S. (40) nga Tetova.

Në këtë aksident lëndime trupore kanë pësuar këmbësoret, të cilat janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Klinik të Tetovës.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Tetovë.

Artikulli paraprakOperacion në Raven të Gostivarit, ja çka gjetën uniformat blu!
Artikulli tjetërZendeli: Qeveria e mbuluar me afera, prandaj duhet të shkohet në zgjedhje të parakohëshme