Ballina Kronika Operacion në Raven të Gostivarit, ja çka gjetën uniformat blu!

Operacion në Raven të Gostivarit, ja çka gjetën uniformat blu!

Më datë 9 korrik, në periudhën prej ora 14.00 deri ora 19.00, në fshatin Raven të Gostivarit, pjestarët e policisë së Gostivarit, kanë kryer bas*tisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse në të cilat jeton personi M.L. nga fshati Raven.

Gjatë bastisjes së kryer, janë gjetur ko*ka*inë dhe para, kështu që ndaj tij do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.

 

Artikulli paraprakShkuan për plazh në Spille, nuk e keni idenë çfarë u ndodhi sot pushuesve (VIDEO)
Artikulli tjetërTetovë, makina përplas një shkupjan dhe një tetovar